Ekspres kasa – opinie klientów

ekspres-kasa-opinie-ekspreskasa

Ekspres kasa należy do międzynarodowej grupy finansowej Ferratum, jednej z największych w Europie i na Świecie firmy oferujących szybkie pożyczki za pośrednictwem telefonu komórkowego oraz internetu. Firma jest laureatem „Skrzydła Krajowego Rejestru Długów” za propagowanie etyki i bezpieczeństwa w obrocie gospodarczym oraz członkiem Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych – organizacji wyznaczającej najwyższe standardy postępowania w relacjach z kontrahentami oraz klientami.

Proces ubiegania się o pożyczkę w Ekspres Kasie jest bardzo prosty. Wypełniamy wniosek on-line na stronie, przelewamy 1 grosz celem weryfikacji danych i oczekujemy na decyzję. Zwykle już po godzinie środki trafiają na nasze konto.

 

Minimalna kwota100 zł
Maksymalna kwota1500 zł
Okres kredytowania15 - 60 dni
Wymagany wiek21 - 70 lat
Czas oczekiwania1 godzina
Sposób wypłatyprzelew
ekspres kasa informacje >

 

Ekspres kasa – opinia klientów
Ekspres kasa cieszy się dobrą opinią na rynku szybkich pożyczek. Klienci chwalą przejrzystość i szybkość procesu wnioskowania o pożyczkę, doceniając pracę jaką wykonuje pożyczkodawca celem podwyższania jakości obsługi klienta i optymalizacji procesu udzielania pożyczek.

 

Opinie o Ekspreskasie nadesłane przez klientów

 Ekspreskasa jako jedyna przyznała mi pożyczkę, a już zupełnie traciłem nadzieję. Pieniądze dostałem w ciągu jednego dnia. Oddałem o czasie i dostałem nową pożyczkę, już o wiele większą. Mam o nich dobre zdanie, bo wiem, że zawsze mogę liczyć na drobną pomoc finansową z ich strony.

Eryk z Bytowa

 

Dostałam pożyczkę, a jestem w BIK (zalegam z kilkunastoma ratami!), wystarczyło że wypełniłem wniosek o na ich stronie internetowej. Przelew dotarł tego samego dnia! Dodatkowo mogłem przedłużyć okres spłaty co uratowało mnie przed kolejnymi problemami.

Tomek C.

 

Mam duże długi i opóźnienia w regulowaniu rat, co na pewno zostało odnotowane w BIK (wszystkie moje kredyty w bankach mają zaległości). Firma po raz drugi pozytywnie rozpatrzyła mój wniosek i wypłaciła mi kolejne 500 złotych. Zdanie na temat ekspreskasy mam pozytywną, chociaż koszt pożyczek mają dość wysoki.

Zbyszek

 

Ekspres kasa – kontakt:
Ferratum Poland Sp. z o.o
ul. Długa 16A/23
53-658 Wrocław
kontakt »

 

Jedna odpowiedź

  1. Adam
    Adam z | | Odpowiedz

    Korzystałem wielokrotnie i mogę polecić

Napisz odpowiedź