Expender – opinie klientów

expander opinie klientówExpander jest największą firmą doradztwa finansowego w Polsce. Firma doradza klientom w zakresie produktów kredytowych, inwestycyjnych oraz ubezpieczeniowych. Skorzystanie z usług Expandera jest całkowicie bezpłatne. Firma utrzymuje się z prowizji płaconych przez współpracujące z nią instytucje finansowe.

 

Expander.pl – opinia klientów
Pozytywne komentarze dotyczą przede wszystkim bogatej oferty kredytowo – inwestycyjnej firmy. Klienci doceniają możliwości wynegocjowania lepszych warunków, niż te otrzymane bezpośrednio w banku. Negatywne opinie skupiają się wokół niskich kwalifikacji części doradców.

 

Opinie o Expanderze nadesłane przez klientów:

Korzystałem z usług Expandera tylko raz, w 2012 roku gdy szukałem kredytu hipotecznego. Cała sprawa zakończyła się na 2 wizytach w oddziale na Starym Mieście w Poznaniu – pierwsza gdy powiedziałem czego szukam, druga – 3 dni później gdy przedstawiono mi ofertę. Pięć dni później umowę kredytową miałem w ręku. Co do warunków – były lepsze niż te które sam sobie wynegocjowałem odwiedzając banki. Podsumowując – pełen profesjonalizm, jak dla mnie ocena 5/5.

~Mirek L.

 

Każdy jest tylko człowiekiem, zależy na kogo się trafi. Są ludzie poważni i niepoważni. Tak też jest z doradcami. Są doradcy kompetentni, prawdziwi specjaliści, ale także zdarzają się czarne owce. Dlatego każdemu polecam wybranie się nie do jednej firmy doradczej ale do kilku (np. Open, Expander, Notus). Spotkanie takie nic nie kosztują. Można porozmawiać i wybrać sobie kompetentnego doradcę, który się zna na rzeczy. Przy okazji można skonfrontować propozycje doradców czy ich oferta najlepszego dla nas kredytu pokrywa się.

~Monia

 

A ja serdecznie polecam Expandera z Elbląga. Byłem zadowolony już po pierwszej rozmowie. Zaufałem Pani Magdzie, która mnie obsługiwała i ostatecznie otrzymałem lepsze warunki niż przedstawione w banku. Załatwienie kredytu trwało 3 tygodnie.

~Arek

 

Profesjonalnie umawiają jedynie na spotkania – nic poza tym! Doradcy są absolutnie niekompetentni! Powiem szczerze, po przejrzeniu kilku stron w internecie odnośnie kredytu hipotecznego, miałam większą wiedzę na jego temat niż pan, który mnie obsługiwał.

~Irena

 

Komentarze są wyłączone, ale trackbacki and pingbacki są włączone.