Filarum.pl – opinie klientów

filarum.pl opinie klientów

Filarum to marka należąca do Rapid Finance Polska Sp. z o.o., oferująca krótkoterminowe pożyczki na okres od 1 do 30 dni. Klientami firmy mogą zostać osoby w wieku od 20 do 76 lat, posiadające telefon komórkowy. Firma przed udzieleniem pożyczki sprawdza historię zadłużeń w bazach danych Krajowego Rejestru Długów BIG S.A., BIGInfomonitor S.A. oraz ERIF BIG S.A.

Poprawnie wypełniony wniosek o pożyczkę zostanie rozpatrzony w ciągu kilku minut. O decyzji zostaniesz poinformowany przez sms. W przypadku decyzji pozytywnej, pieniądze zostaną niezwłocznie wysłane na podany rachunek bankowy. Wnioski o udzielenie pożyczki są rozpatrywane w godzinach 8:00-22:00
 

Minimalna kwota100 zł
Maksymalna kwota4 000 zł
Okres kredytowania1 - 30 dni
Wymagany wiek20 - 76 lat
Sposób wypłatyprzelew
filarum informacje >

 

Filarum – opinia klientów
Klienci chwalą przede wszystkim szybkość rozpatrywania wniosku oraz szybkość wypłat środków. Negatywnie opiniowana jest wnikliwa analiza sytuacji finansowej wnioskodawcy, opierająca się o wszelkie dane dostępne na rynku. Działanie to nie jest bezzasadne, pozwala chronić firmę przed nierzetelnymi klientami.

 

Opinie o Filarum.pl nadesłane przez klientów:

Mogę polecić osobą, które potrzebują szybko niewielkiej pożyczki. Mi filarumpl poleciła koleżanka, która korzystała już a ich usług. Mam konto w tym samym banku co oni, więc przelew dotarł bardzo szybko, w niecałe 30 minut. W odróżnieniu od innych firm, gdzie nie chciano dać mi pożyczki, polecam!

~Maria

 

To co mnie na początku denerwowało to niska kwota pierwszej pożyczki, na szczęście za drugim razem znacząco wzrasta. To co mi się podoba to szybkość z jaką działają, po kilku minutach odpowiedź, kolejne kilka minut i kasa na koncie! Nic tylko brać, he he :)

~Lidka

 

Filarum.pl – kontakt:
Rapid Finance Polska Sp. z o.o.
Postępu 18A
02-676 Warszawa
Kontakt »

 

Jedna odpowiedź

  1. MrsLovett
    MrsLovett z | | Odpowiedz

    Bardzo serdecznie NIE POLECAM teh firmy. Proces rozpatrywania wniosku wyjątkowo długi jak na chwilówkę, obsługa jest średnio uprzejma, nie rejestruje przelewów, wysyła upomnienia o kolejne. Poza tym w trakcie rozpatrywania wniosku proponują 50% żądanej kwoty, by na końcu zaoferować tylko 20% jako pożyczkę, STRATA CZASU.

Napisz odpowiedź