INCREDIT – opinie klientów

incredit opinie klientów

INCREDIT to marka należąca do Net Credit. Firma specjalizuje się w udzielającego szybkich pożyczek pieniężnych na okres od 61 dni do 24 miesięcy z możliwością przedłużenia. Oferta dostępna jest dla wszystkich mieszkańców Polski w wieku od 20 do 70 lat posiadających rachunek w którymkolwiek z polskich banków oraz aktywny numer telefonu w jednej z sieci telefonii komórkowej.

Aby uzyskać pożyczkę wystarczy zarejestrować się na stronie INCREDIT. Po zarejestrowaniu przelewamy od 1 grosza do 1 zł. na rachunek firmy, celem weryfikacji danych. Po rozpatrzeniu wniosku pożyczka trafi na nasze konto. Po otrzymaniu gotówki możemy monitorować należności logując się na swoim profilu przy użyciu adresu e-mail oraz hasła podanego przy rejestracji. W strefie użytkownika znajdują się wszystkie szczegóły Twojej pożyczki.

 

Minimalna kwota100 zł
Maksymalna kwota10000 zł
Okres kredytowania2 - 24 mc.
Wymagany wiek20 - 70 lat
Czas oczekiwania15 minut
Sposób wypłatyprzelew
incredit informacje >

 

INCREDIT – opinia klientów
Klienci incredit.pl pozytywnie wypowiadają się warunkach pożyczki, zwracając szczególną uwagę na długi okres kredytowania (24 miesiące) oraz wysoką kwotę pożyczki (nawet 10 000 zł). Doceniają przy tym liberalne podejście firmy do historii kredytowej oraz możliwość wydłużenia okresu spłaty zobowiązania. Wnioski o udzielenie pożyczki rozpatrywane są przez cały tydzień, od poniedziałku do niedzieli od 7:00 do 21:00, w sobotę od 8:00 do 20:00 oraz w niedzielę w godzinach 9:00 – 18:00.

 

Opinie o INCREDIT nadesłane przez klientów:

Dziś przyznano mi zadowalającą kwotę na wnioskowany okres. Szybka decyzja, ekspresowy przelew. Z czasem zobaczymy co z tego wyjdzie. Na dzisiaj wszystko wygląda ok.

~Albin

 

IN CREDIT  przyznało mi 5000 zł z czego jestem mega zadowolony. Szukałem tydzień i nigdzie nic się nie dało załatwić. Polecam zwłaszcza tym, którzy szukają wyższych kwot chwilówek  – do 5 tys zł. Inne firmy nawet jak mają w ofercie to ich nie przyznają! Żerują tylko na niskich kwotach.

~Dawid, Kielce

 

INCREDIT  – kontakt:
NET CREDIT SP Z O O
Al. Jana Pawła II 61 lok.10
01-031 Warszawa
Kontakt »

Napisz odpowiedź