Kobieta z kasą – opinie klientów

kobieta z kasą logo

 

Kobieta z kasą należy do grupy Friendly Finance, firmy z bogatym doświadczeniem w krajach skandynawskich i na rynkach Europy Środkowej, działającej w Belgii, Holandii, Czechach, Słowacji, Estonii i Szwecji.  Serwis skierowany jest do kobiet poszukujących pożyczki  w kwocie od 100 do 1500 zł. Kobieta z Kasą stawia na przejrzystość – oferta nie zawiera żadnych ukrytych opłat, jest skonstruowana w przejrzysty i praktyczny sposób. Warunkiem pozytywnego rozpatrzenia wniosku jest brak zaległości w spłacie innych zobowiązań finansowych oraz brak wpisu w rejestrze dłużników.

Pożyczki udzielane są na 31 dni z możliwością przedłużenia. Aby skorzystać z oferty należy wypełnić formularz rejestracyjny, potwierdzić rejestrację przelewając jednorazowo 1 grosz, a następnie wypełnić krótki wniosek. Decyzję otrzymamy po ok. 15 minutach za pośrednictwem sms lub e-mail. Posiadacze kont bankowych w PKO BP, Millennium, BZ WBK, Kredyt Banku, Nordea, Pekao SA lub mBank otrzymają przelew natychmiast po rozpatrzeniu wniosku. Pozostali muszą uzbroić się w cierpliwość i poczekać na wypłatę 1 dzień roboczy.

 

Minimalna kwota100 zł
Maksymalna kwota1500 zł
Okres kredytowania7 - 31 dni
Wymagany wiekod 20 lat
Czas oczekiwania15 min.
Sposób wypłatyprzelew
via sms informacje >

 

Kobietazkasa.pl – opinia klientów
Siła tkwi w prostocie – przejrzyste warunki, procedury oraz minimum formalności, to zdaniem klientów największe zalety serwisu Kobieta z kasą. Pożyczkobiorcy chwalą zarówno ekspresowe rozpatrywanie wniosków jak i szybkość wypłat. Pochlebne opinie zbiera również możliwość przedłużenia terminu spłaty pożyczki.

 

Opinie o Kobiecie z kasą nadesłane przez klientów:

Pożyczki są rzeczywiście szybkie, ale co najważniejsze, nie ma żadnych ukrytych kosztów. Tyle ile wyszło w kalkulacji, tyle było na umowie.

~Olga Z.

 

 
 

Kobieta z kasą – kontakt:
Friendly Finance Poland Sp. z o.o.
ul. Złota 7 lok. 18
00-019 Warszawa
Kontakt »

 

[submit-review]

Napisz odpowiedź