Kredito24 – opinie klientów

kredito24 opinie klientów

Kredito24 jest polsko-niemiecką firmą specjalizującą się w udzielaniu mini pożyczek do 3 000 zł, na okres od 7 do 30 dni. Pożyczki udzielane są osobą pełnoletnim, nie ma górnej granicy wieku.

Kredito24.pl szczyci się swoją szybkością działania, zgodnie z zapewnieniami złożenie wniosku zajmuje 1 minutę, a pożyczka jest wypłacana w 15 minut. Firma działa 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wniosek składamy za pośrednictwem strony, weryfikujemy dane przelewając 1 grosz, po pozytywnej decyzji środki są wypłacane w ciągu 15 min. Kredito 24 nie sprawdza BIK.

 

Minimalna kwota300 zł
Maksymalna kwota3000 zł
Okres kredytowania7 - 30 dni
Wymagany wiekod 18 lat
Czas oczekiwania15 minut
Sposób wypłatyprzelew
Sprawdzanie BIKNIE
kredito24 informacje >

 

Kredito24.pl – opinia klientów
Klienci chwalą przede wszystkim szybkość,  zarówno rozpatrywania wniosku jak i wypłat środków. Pozytywne opinie zbiera również możliwość składania wniosku o kolejne pożyczki za pośrednictwem sms,  wystarczy wysłać wiadomość o treści: Kredito24 „kwota pożyczki” „długość pożyczki”.

 

Opinie o Kredito24 nadesłane przez klientów:

W przeciwieństwie do innych firm dających szybkie pożyczki, wniosek faktycznie był tu rozpatrzony w kilka minut i co się z tym wiąże pieniążki na konto zostały przelane w kilka minut po zaakceptowaniu wniosku. Moje oczekiwania zostały w 100% spełnione. Oceniam pozytywnie.

~Olka

 

Wniosek przyjmowany błyskawicznie, błyskawiczna jest również decyzja i wpływ pieniążków na konto. Jestem jak najbardziej zadowolona.

~Monia

 

Szybko, sprawnie, bez zbędnych pytań i telefonów . Otrzymałam kasę natychmiast, tuż przed świętami. Poleciłam znajomemu – również nie miał żadnych problemów. POLECAM

~Gośka

 

Kredito24.pl – kontakt:
Kredito24 Polska Sp. z o.o.
ul. Chmielnej 19
00-021 Warszawa
Kontakt »

 

2 komentarze

  1. paweł
    paweł z | | Odpowiedz

    Czekam już 3 godzinę na rozpatrzenie wniosku i nic!! gdybym wiedział ze tak będzie wziołbym gdzie indziej bo kasa mi potrzebna na zaraz a tu lipa przestrzegam przed nimi

  2. AdamZ
    AdamZ z | | Odpowiedz

    Moja ulubiona firma pożyczkowa – szybko i sprawnie rozpatruje wnioski i wypłaca pieniądze

Napisz odpowiedź