Łatwy Kredyt – opinie klientów łatwykredyt.pl

łatwy kredyt opinie klientówŁatwy Kredyt należy do firmy Lateko Lizings SA, założonej w 1997 na Łotwie, obsługującej ponad 400 000 klientów. W 2012 roku SA Lateko Lizings otworzyło przedstawicielstwo w Polsce: PolCredit Sp. z o.o., właściciela marki Łatwy Kredyt. Oferta firmy skierowana jest do osób w wieku 20 – 65 lat, posiadających rachunek bankowy i telefon.

Aby skorzystać z oferty ŁatwyKredyt.pl wystarczy zarejestrować się na stronie i zweryfikować swoje dane poprzez dokonanie przelewu 1 grosza na konto firmy. Następnie, składamy wniosek w którym określamy ile chcemy pożyczyć pieniędzy. Wniosek weryfikowany jest natychmiastowo, a przelew trafi na nasze konto w ciągu kilkunastu minut.

Minimalna kwota100 zł
Maksymalna kwota3000 zł
Okres kredytowania7 - 30 dni
Wymagany wiek20 - 65 lat
Czas oczekiwania15 minut
Sposób wypłatyprzelew
Sprawdzanie BIKTAK
łatwy kredyt informacje >

 

Łatwy Kredyt – opinia klientów
Klienci chwalą sobie w opiniach, szybkość podejmowania decyzji oraz ekspresowe wypłaty. Wiele pozytywnych opinii zbiera również możliwość wydłużenia terminu spłaty pożyczki. Negatywne wpisy dotyczą przede wszystkim wysokości pierwszej pożyczki, jaką możemy uzyskać.

 

Opinie o ŁatwyKredyt.pl nadesłane przez klientów:

ŁatwyKredyt.pl znałam z wakacji na Łotwie, ich reklamy są tam bardzo widoczne. Skorzystałam i nie żałuję. Wniosek rozstał rozpatrzony bardzo szybko, a przelew otrzymałem po 40 minutach, co mnie bardzo pozytywnie zaskoczyło. Mogę przekazać o łatwej pożyczce pozytywną ocenę.

~Luiza O.

 

Latwykredyt.pl pomógł mi uregulować rachunki za prąd i gaz. Pożyczki udzielają szybko i bez niespodzianek w postaci dodatkowych opłat, masy pytań itd. Niestety miałem problem w spłacie, co wiązało się koniecznością przedłużenia terminu spłaty. Nie mam zastrzeżeń.

~Dawid19

 

 

Łatwy Kredyt  – kontakt:
PolCredit Sp. z o.o.
Irysowa 16A
02-660 Warszawa
Kontakt »

2 komentarze

  1. Ania
    Ania z | | Odpowiedz

    brałam pożyczkę w Łatwy Kredyt. przed świętami. Trochę się bałam, bo wcześniej nie korzystałam z usług tej firmy oraz nie słyszałam nic na Jej temat. do skorzystania z ich oferty skłoniło mnie to, ze pierwsza pożyczka u nich jest darmowa. Dlatego też skorzystałam i szczerze mówiąc…nie zawiodłam się! zarejestrowałam się u nich na stronie Internetowej i otrzymałam decyzję po kilku minutach, tak samo pieniądze! Chciałam 1000 zł i tyle dostałam, jest to ważna informacja, bo jak wiemy wiele firm pożyczkowych reklamuje się, że może udzielić daną kwotę pożyczki a tak naprawdę jak przychodzi co do czego daje o wiele niższą….reasumując: JESTEM ZADOWOLONA!

  2. Endrju
    Endrju z | | Odpowiedz

    ja jestem bardzo zadowolona z ich oferty! profesjonalnie podchodzą do klienta! nie mam żadnych zastrzeżeń, a często korzystałem z ofert różnych pożyczkodawców! jestem na TAK

Napisz odpowiedź