NetCredit – opinie klientów

logo-netcredit-opinie-klientow

NetCredit Sp. z o.o. jest firmą działającą na  rynku polskim od grudnia 2011. Firma zajmuje się udzielaniem krótkoterminowych pożyczek w kwotach od 150 do 4000 zł na okres do 30 dni. Pożyczkę można uzyskać już w 15 minut!

Wniosek o pożyczkę składamy przez internet, wszystko odbywa się szybko i bez żadnych formalności. Po wypełnieniu wniosku, weryfikujemy dane dokonując przelewu 1 grosz / 1 zł. Po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku, firma dokona wypłaty pożyczki w ciągu kilku minut.

 

Minimalna kwota150 zł
Maksymalna kwota4000 zł
Okres kredytowania1 - 30 dni
Wymagany wiek20 - 65 lat
Czas oczekiwania1 dzień
Sposób wypłatyprzelew
Sprawdzanie BIKNIE
pandamoney informacje >

 

Net Credit – opinia klientów
Klienci doceniają prostą procedurę ubiegania się o pożyczkę oraz możliwość przedłużenia terminu jej spłaty o 7, 14 lub 30 dni. Pożyczka udzielana jest przez internet, dlatego do jej otrzymania nie potrzebujemy żadnych dokumentów. Negatywne komentarze odnoszą się w głównej mierze do długiego czasu rozpatrywania niektórych wniosków. Firma rozpatruje wnioski o udzielenie pożyczki od poniedziałku do niedzieli od 7:00 do 22:00.

 

Opinie o NetCredit.pl nadesłane przez klientów

Sytuacja życiowa zmuszała mnie do korzystania w przeszłości w ofert kilkunastu parabanków, oczywiście nie pożyczam pieniędzy „na ślepo”, zawsze sprawdzałem warunki. Moje zdanie o firmie jest pozytywne, nie było masy krępujących pytań, kasa na koncie była w kilka godzin.

Bogdan W.

 

Od tygodnia czekam na informacje od Net Creditu! Do tej chwili nie wiem, czy mój wniosek o pożyczkę został zaakceptowany przez firmę! Jestem na nie!

Maja

 

Skorzystałem z oferty NetKredit w ubiegłym tygodniu. Nie różni się ona od wielu innych, może tylko pod względem kosztów. Obsługa w miarę szybka i sprawna. Z tego co się dowiedziałem, Net Kredit nie sprawdza BIK-u a na inne rejestry patrzy przez palce. Opóźnienia nie powodują odrzucenia wniosku. Można spokojnie próbować.

Marcin z Grudziądza

 

NetCredit – kontakt:
Net Credit Sp. z o.o.
Al. Jana Pawła II 61 lok.10
01-031 Warszawa
kontakt »

 

Komentarze są wyłączone, ale trackbacki and pingbacki są włączone.