Notus – opinie klientów

dom kredytowy notus opinie klientowDom Kredytowy Notus S.A. należy do wielkiej trójki firm doradztwa finansowego w Polsce. Powstał w marcu 2004 roku jako niezależny broker produktów hipotecznych. Klienci firmy Notus mają do dyspozycji szeroką gamę produktów finansowych: kredyty hipoteczne, produkty inwestycyjne, plany oszczędnościowe oraz produkty ubezpieczeniowe. Firma kilkadziesiąt oddziałów w największych miastach w Polsce,  zespół doradców liczy ponad 500 osób.

 

Notus – opinia klientów
Klienci doceniają pełna niezależność firmy, nie jest ona powiązana kapitałowo z żadnym z partnerów. Daje to możliwość obiektywnej oceny oferowanych produktów. Doceniają również specjalne produkty przygotowane wraz z bankami i innymi instytucjami finansowymi, specjalnie dla klientów firmy. Osoby starające się o kredyt mieszkaniowy zwracają uwagę na możliwość zbadania wiarygodności developera za pośrednictwem doradców firmy.

 

Opinie o Notus nadesłane przez klientów:

Uważam, że doradca NOTUS z którym ja współpracowałem podszedł profesjonalnie do sprawy, rzetelnie przedstawił oferty i koszty dodatkowe. Podpisanie umowy odbyło się w jego obecności, wyjaśnienie niuansów umowy też, jestem bardzo zadowolony ze współpracy, w razie potrzeby mogę kontaktować się z doradcą w przyszłości pomimo zakończenia procesu udzielenia kredytu

~Michał P.

 

Spotkałam się z doradcą Notusa w sprawie kredytu hipotecznego. Zaproponował mi oferty trzech banków. Wybrałam dwa gdzie złożyliśmy wnioski. Decyzję ostateczną miałam w siągu tygodnia, a kredyt został wypłacony 3 dni po podpisaniu umowy. Doradca był zarówno przy podpisaniu umowy jaki i też przy podpisywaniu aktu notarialnego. Dopilnował wszystkich formalności. To są naprawdę profesjonaliści. Polecam ich usługi.

~Ania R.

 

Komentarze są wyłączone, ale trackbacki and pingbacki są włączone.