Ofin.pl – opinie klientów

ofin opinie klientów

Serwis Ofin.pl należy do spółki Sfera-Finansów SA i oferuje mikropożyczki oraz produkty finansowe zbliżone do mikropożyczek. Oferta skierowana jest do osób, które ukończyły 21 lat. Wnioski złożone za pośrednictwem serwisu trafiają do Ferratum Banku, firmy wchodzącej w skład Ferratum Grupy będącej właścicielem Ekspres Kasy.
 
Ofin nie sprawdza rejestru BIK, wymaga jednak aby klienci nie figurowali w Krajowym Rejestrze Długów.

 

Minimalna kwota100 zł
Maksymalna kwota2000 zł
Okres kredytowania15 - 30 dni
Wymagany wiek21 - 75 lat
Czas oczekiwania15 minut
Sposób wypłatyprzelew
Sprawdzanie BIKNIE
ofin informacje >

 

Ofin.pl – opinia klientów
Klienci chwalą fertę pierwszej, darmowej pożyczki. Doceniają wypłaty realizowane w ciągu 15 minut (dotyczy to pożyczkobiorcy posiadającego rachunek bankowy w tym samym banku, co pożyczkodawca). Pozytywne recenzje zbiera również prosty i przejrzysty proces składania wniosku. Wśród negatywnych opinii, przeważają te odnoszące się do sprawdzania danych w BIK, BIG i KRD.

 
Opinie o Vivus nadesłane przez klientów:

Polecam Vivusa, korzystałem z tej pożyczki i mam o niej dobre zdanie. Pierwsza pożyczka była bez procentów, druga z niewielkimi procentami. Zawsze lepiej niż chodzić po lombardach i zastawiać telefony lub inne rzeczy. Pozdrawiam!

~Piotrek

 

Złożyłem wniosek o 800 zł, przelew doszedł ekspresowo. W umowie kredytu jest wyraźnie napisane, że oprocentowanie to 0% i mam do oddania 800 zł. Polecam Wiwus!

~Pk

 

Też chciałam potwierdzić, że pożyczkę można dostać. Zarejestrowałam się dzisiaj, po kilku godzinach miałam też już pieniądze, w co sama nie mogłam uwierzyć. Jak coś – nigdzie niczego jeszcze nie zalegam, więc w wypadku sprawdzania mnie – byłam czysta. Mam konto w PKO BP. Tak więc naprawdę – szczerze polecam, bo może ktoś tak jak ja ma chwilowy problem, a ma wątpliwości.

~Danka

 

Ja złożyłem wniosek, przyznano mi kredyt i przelano pieniążki w ciągu 30 minut. Spłaciłem dwa dni przed terminem, zero problemu wszystko ok.
Pierwsza pożyczka faktycznie za darmo.

~Oskar

 

Vivus – kontakt:
Vivus Finance sp. z o.o.
ul. 17 Stycznia 56
02-146 Warszawa
Kontakt »

 

Napisz odpowiedź