OK Money – opinie klientów

ok money opinie klientów

Grupa OK Money działa w 7 krajach oferując szybkie i łatwo dostępne pożyczki gotówkowe online w wysokości od 200 do 3000 zł. Pożyczki w OKMoney przeznaczone są dla osób pełnoletnich, nie są wymagane żadne zaświadczenia, nie jest również sprawdzana historia w BIK.

Procedura związana z uzyskanie pożyczki jest bardzo prosta, wystarczy wypełnić wniosek dostępny na stronie. Wniosek rozpatrywany jest natychmiastowo, a decyzja wyświetlana na stronie. Jeżeli będzie ona pozytywna, pozostaje nam jedynie zweryfikowanie danych poprzez przelanie 1 grosza na konto firmy. Pożyczka wypłacana jest w ciągu godziny od weryfikacji.

 

Minimalna kwota200 zł
Maksymalna kwota3000 zł
Okres kredytowania15 - 30 dni
Wymagany wiekod 18 lat
Czas oczekiwania1 godzina
Sposób wypłatyprzelew
Sprawdzanie BIKNIE
ok money informacje >

 

OK Money – opinia klientów
Klienci  chwalą sobie szybkość podejmowania decyzji oraz ekspresowe wypłaty. Wiele osób pozytywnie ocenia kontakt z działem windykacji, który dokłada starań, aby pomóc pożyczkobiorcy. Pozytywnie opiniowany jest również brak weryfikacji danych w BIK.

 

Opinie o OK Money nadesłane przez klientów:

Polecam firmę ok money. Nie byłam w stanie spłacić w całości pożyczki. Rozmawiałam o tym z działem windykacji, który bardzo mi pomógł w rozwiązaniu problemu. Miło, szybko i sprawnie. Polecam!

~Elizka

 

Pożyczkę otrzymałam konto po kilkunastu minutach od złożenia wniosku.  Oprocentowanie pożyczki jest wysokie, ale nie najwyższe na rynku. Dodatkowy plus za nie zagłębianie się w BIK, co było dla mnie ważne.

~Renata W.

 

Pożyczkę otrzymałem w ciągu godziny od złożenia wniosku. Załatwianie formalności odbywa się drogą elektroniczną i tradycyjną, pocztową. Po wyborze pożyczki i zaakceptowaniu regulaminu na skrzynkę mailową przysyłana jest umowa w celach informacyjnych. Następnie pocztą wysyłane są dokumenty do podpisu.

~Robert S.

 

OK Money – kontakt:
OK Money Poland Sp. z o.o.
ul. Grunwaldzka 82
80-244 Gdańsk
Kontakt »

Jedna odpowiedź

  1. Krzysztof
    Krzysztof z | | Odpowiedz

    Szczerze nie polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! , mają kłopoty z księgowaniem spłat i trudności z obliczaniem terminów uznania na swoim rachunku. Gość z tzw windykacji jak szatniarz z PRL (nie mamy pańskiego płaszcza i co pan nam zrobi, choć ten szatniarz z Barei , chyba nie krzyczał , a ten młody człowiek był bardzo wzburzony, nie wiem czym tak naprawdę ) . Bardzo zachęcam Państwa do składania skarg na tą firmę do organu nadzoru , którym jest Prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów. W moim przypadku próbują wyłudzić 30 zł, niby nie wiele ale dla takiej firmy , to chyba żenua….. Kuriozalnym jest fakt ,że mają problem ze zrozumieniem treści regulaminu , który sami napisali !!!!!!!!

Napisz odpowiedź