Open Finance – opinie klientów

open finance opinie klientow

Open Finance S.A. jest firmą doradztwa finansowego, pomagającą klientom indywidualnym znaleźć optymalne rozwiązania finansowe. Firma doradza klientom w zakresie produktów kredytowych, inwestycyjnych oraz ubezpieczeniowych. Skorzystanie z usług Open Finance jest całkowicie bezpłatne. Firma utrzymuje się z prowizji płaconych przez współpracujące z nią instytucje finansowe. Spółka zatrudnia ponad 800 doradców oraz dysponuje siecią ponad 100 oddziałów na terenie całego kraju. Open nie pobiera opłat, każdy klient otrzymuje osobistego doradcę, odpowiednio przeszkolonego specjalistę z zakresu finansów osobistych.

 

OpenFinance.pl – opinia klientów
Pozytywne komentarze dotyczą przede wszystkim bogatej oferty kredytowo – inwestycyjnej firmy. Klienci doceniają możliwości wynegocjowania lepszych warunków, niż te otrzymane bezpośrednio w banku. Negatywne opinie skupiają się wokół niskich kwalifikacji części doradców.

 

Opinie o Open Finance nadesłane przez klientów:

Brałem kredyt hipoteczny z openfinance i polecam tę firmę, nie wyobrażam sobie biegania po bankach i porównywania ofert, a tak wszystko w jednym miejscu. Obsłużono mnie profesjonalnie, doradca odpowiedział  pytania i rozwiał wątpliwości, w końcu kredyt hipoteczny jest na długie lata.

~Filip P.

 

Wpiszcie sobie w wyszukiwarkę „opinie expander” „opinie Nordea” „opinie multi bank” itd. Wyjdzie że wszystkie instytucje oszukują, wszyscy doradcy to złodzieje, a my biedni dajemy się doić. Bo przecież sami sumienie spłacamy wszystkie raty, z pełną odpowiedzialność zadłużamy się po uszy. Odkładać na emeryturę chcemy tylko przez rok. To dziecko w wózeczku, które przyjechało z nami załatwiać kredyt to nie nasze i w związku z tym mamy wyższą zdolność kredytową… Jak ktoś faktycznie został oszukany to niech składa reklamacje, a jak nie zostaje uznana, a jest pewny swojego to idziemy do sądu. Polacy niestety to taki naród co sobie lubi ponarzekać.

~Krzysztof

 

Proszę uważać na doradców OPEN FINANCE, dzaiłają głównie na korzyść swoją i współpracujących z nimi firm . Bardzo sprytnie prowadzą rozmowy i potrafią tak skołować klienta, że ten im wierzy. Ja podpisałam umowę i zawierzyłam doradcy że pieniądze będzie można wycofać po 3-5 latach. Okazało się, że nie ma możliwości wcześniejszego wykupu niż po 15 latach!

~Zofia M.

 

Ja nie mogę narzekać. Być może miałam szczęście i spotkałam odpowiedniego doradcę. Z warunków kredytu jestem zadowolona, żadnych przykrych niespodzianek nie miałam.

~Livka

Komentarze są wyłączone, ale trackbacki and pingbacki są włączone.