Pandamoney.pl – opinie klientów

logo-pandamoney-pl-opinie-klientow

Marka Pandamoney.pl należy do Kredito24 Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Firma oferuje pożyczki od 100 do 1800 zł na okres od 7 do 30 dni. Oferta skierowana jest do osób od 18 roku życia, nie ma górnej granicy wieku.

Uzyskanie pożyczki jest dziecinnie prose. Wybieramy ile pieniędzy chcemy pożyczyć, zaznaczamy na ile dni i przechodzimy do wypełniania wniosku. Możemy zwiększyć swoją wiarygodność poprzez połączenie z portalem społecznościowym. Pandamoney bardzo szybko rozpatruje wnioski i jeżeli wszystko jest ok, przelew na nasze konto zostanie wysłany w ciągu kilku minut.

 

Minimalna kwota100 zł
Maksymalna kwota1800 zł
Okres kredytowania7 - 30 dni
Wymagany wiekod 18 lat
Czas oczekiwania15 minut
Sposób wypłatyprzelew
Sprawdzanie BIKNIE
pandamoney informacje >

 

Pandamoney.pl – opinia klientów
Komentarze osób, które skorzystały z ofert Pandamoney są w większości pozytywne. Klienci wysoko oceniają szybkość podejmowania decyzji kredytowej, niskie opłaty oraz szybkość wypłaty pożyczki (15 minut). Doceniają również przejrzyste zasady udzielania i spłaty pożyczki.

 

Opinie o Pandamoney nadesłane przez klientów

 Ja dostałem pożyczkę będąc w BIK :-) Moje zdanie o Panda Money jest w 100% pozytywna! Polecam

~Marek B.

 

Dostałam dziś pożyczkę, a jestem w big i krd. Przelew dotarł ekspresowo! Opinia na plus. Brałam wcześniej w kredito24, niby ta sama firma, ale jednak Panda money jest tańsza.

~Elizka

 

Bez problemów udało mi się w Pandzie dostać pożyczkę na 500 zł.
Pandamoney.pl oczywiście polecam, bo wszystko bezproblemowo, nie ma dziwnych opłat, itd.

~Raf

 

 

Pandamoney.pl – kontakt
Kredito24 Polska Sp. z o.o.
(z dopiskiem Pandamoney.pl)
Chmielna 19
00-021 Warszawa
kontakt »

 

4 komentarze

 1. Luke
  Luke z |

  A ja czekam na kontakt od nich. Otrzymałem pożyczkę a nie dostałem przelewu na swoje konto bankowe. Wysłałem zapytanie do konsultantów ale nie otrzymałem odpowiedzi. Te 15minut to ściema!

  1. mp
   mp z |

   to samo u mnie ale to było święto, dostałem w 1 dniu roboczym

 2. Sylwia
  Sylwia z |

  ja brałam u nich. wszystko ok, nie licząc czasu oczekiwania ale to nie kłopot. zdecydowanie tańsza pożyczka niż jakiś Provident etc.

 3. Z życia wzięte
  Z życia wzięte z |

  Jeśli spłacisz ją na czas to nie mam raczej żadnych zastrzeżeń. Ale jeśli z jakiegoś powodu nie uda Ci się spłacić pożyczki w terminie to wtedy panda pokazuje pazurki. Miałem już nie raz do czynienia z pandą, pierwszy minus to to że NIE ODBIERAJĄ TELEFONÓW ciężko jest się do nich dodzwonić. Opowiem teraz dwie historie jakie mi się przydarzyły z pandą, pierwsza to taka kiedy chciałem spłacić pożyczkę, wszedłem na stronę i kliknąłem w zakładkę spłać całość i tam wyskoczyła kwota do spłaty, niestety PODSTAWIŁA SIĘ WYŻSZA KWOTA NIŻ RZECZYWIŚCIE BYŁA DO SPŁATY. Ktoś kto się nie do końca na tym zna, mógłby pomyśleć że naliczyły się jakieś odsetki, albo że tak po prostu ma być, i wysłał by pandzie więcej pieniędzy niż musi, a wtedy nie myśl sobie że by Ci te pieniądze oddała… I tu zaczyna się druga historia. Zalegałem w spłacie już jakiś czas i sprawa trafiła do firmy windykacyjnej. Jednak zanim otrzymałem pismo z tejże firmy to spłaciłem pożyczkę pandzie. Dajmy na to przedwczoraj spłaciłem a dzisiaj dopiero dostałem pismo z firmy windykacyjnej, że dwa tygodnie temu panda przekazała im sprawę czyli sprzedała mój dług. I teraz loguję się w związku z tym na konto pandy aby sprawdzić czy już nie widnieje tam zadłużenie, niestety nadal widnieje. Więc piszę do nich dlaczego tak się dzieje, raczą odpisać po wielu dniach, że oni już nie prowadzą tej sprawy ponieważ ją oddali, a firma która teraz prowadzi te sprawę znowu oczekuje ode mnie spłaty ponieważ PANDA NIE PRZELAŁA MOICH PIENIĘDZY FIRMIE WINDYKACYJNEJ. Dodzwonić się do pandy nie da bo nikt nie odbiera, chociaż dzwoniłem kilka razy dziennie. I tak przez ok miesiąc otrzymywałem maile z windykacji o zadłużeniu, a panda nic w tej sprawie nie robiła i odpisywała wtedy kiedy musiała czyli po 14 dniach…. W końcu po ok. miesiącu męczarni z nimi wpadłem na genialny pomysł ZASTRZEGŁEM NUMER TELEFONU i uwaga….. panda odebrała za pierwszym razem tadaaaam! Po przedstawieniu się Pani od razu poinformowała mnie, że oni nie prowadzą już mojej sprawy, więc zapytałem się grzecznie gdzie są moje pieniądze i dlaczego nie zostały przekazane firmie windykacyjnej lub oddane mnie? trudno było się z nią dogadać więc zadałem w końcu te pytanie CZYLI UKRADLIŚCIE MOJE PIENIĄDZE? NIE MACIE ZAMIARU ICH ODDAĆ? CO MACIE ZAMIAR Z NIMI ZROBIĆ? Pani w końcu po dłuższej rozmowie powiedziała żebym poczekał chwilę a ona sprawdzi co się dzieje z tymi pieniędzmi, no i okazało się za chwilę że pana AKURAT dzisiaj przelała te pieniądze firmie windykacyjnej, niesamowite akurat dzisiaj udało mi się dodzwonić i akurat dzisiaj przelali pieniądze! SZOK! Także, moje zdanie jest takie NIE POLECAM, TAKIE TRAKTOWANIE LUDZI TO JAWNE OSZUSTWO! Są inne firmy oferujące pożyczki, z którymi nie ma takich przygód nawet jak się trochę spóźnisz.. Dodam jeszcze, że do dzisiaj na ich stronie widnieje że moja pożyczka nie została spłacona, ponieważ jak to stwierdzili ja nie spłaciłam im tej pożyczki tylko firmie windykacyjnej…

Komentarze wyłączone.