Pożyczkomat.pl – opinie klientów

pożyczkomat.pl opinie klientów

Pożyczkomat jest częścią Friendly Finance Group, firmy z bogatym doświadczeniem w krajach skandynawskich i na rynkach Europy Środkowej, działającej w Belgii, Holandii, Czechach, Słowacji, Estonii i Szczecji. Pożyczkomat.pl za sprawą rozbudowanego systemu zatwierdzania wniosków, przyznaje pożyczki już w 10 minut. Minimalny wiek pożyczkobiorcy to 20 lat.

Aby uzyskać pożyczkę należy wypełnić formularz rejestracyjny, potwierdzić rejestrację przelewając jednorazowo 1 grosz, a następnie wypełnić krótki wniosek. Decyzję otrzymamy za pośrednictwem sms lub e-mail. Posiadacze kont w Millennium, PKO BP, BZ WBK+Kredyt Bank, Nordea, Pekao SA lub mBank otrzymają przelew natychmiast po rozpatrzeniu wniosku. Pozostali muszą poczekać na wypłatę 1 dzień roboczy.

 

Minimalna kwota50 zł
Maksymalna kwota1500 zł
Okres kredytowania7 - 31 dni
Wymagany wiekod 20 lat
Czas oczekiwania15 minut
Sposób wypłatyprzelew
Sprawdzanie BIKNIE
pożyczkomat informacje >

 

Pożyczkomat– opinia klientów
Firma cieszy się pozytywną opinią na rynku. Pożyczkobiorcy chwalą prostotę wniosku, szybkość jego rozpatrywania oraz ekspresowe wypłaty środków. Klienci zwracają również uwagę na minimalne wymogi stawiane przez pożyczkomat osobom ubiegającym się o pożyczkę oraz brak weryfikacji danych w BIK.

 

Opinie o Pożyczkomat nadesłane przez klientów:

Pożyczki z Pozyczkomat.pl są rzeczywiście szybkie, ale co najważniejsze, nie ma żadnych ukrytych kosztów. Tyle ile wyszło w kalkulacji, tyle było na umowie.

~Malwina

 

To była moja pierwsza pożyczka pozabankowa, więc trochę się obawiałam. Dużo wcześniej czytałam na ich temat, aż w końcu postanowiłam złożyć wniosek. Wszystko poszło szybko, przelew dotarł ekspresowo, tak jak zapewniali. Spłaciłam wszystko w terminie i po strachu. Pozyczkomat jest ok :)

~Liwka W.

 

Polecam! Szybko, bez formalności i zawracania głowy bikiem. Pożyczkomatowi dziękuję i polecam innym!

~Filip

 

Pożyczkomat  – kontakt:
Friendly Finance Poland Sp. z o.o.
Złota 7 lok. 18
00-019 Warszawa
Kontakt »

4 komentarze

 1. ekstrudowany
  ekstrudowany z | | Odpowiedz

  Wniosek złożyłem 16 maja, a dziś, czyli 19 maja otrzymałem odpowiedź że dostałem pożyczkę i muszę ją spłacić do 15 maja. Oczywiście pieniędzy dalej nie ma na koncie. To jest ich 10 minut? I odsetki od dnia złożenia wniosku, a nie otrzymania pieniędzy. Banda oszustów.

 2. darecki
  darecki z | | Odpowiedz

  Lipa, lipa i jeszcze raz lipa, omijać szerokim łukiem, atak smesowy powala i telefony, żeby przypadkiem nie zapomnieć o spłacie. Ja rozumiem, gdyby chodziło o 50000 to jestem w stanie to zrozumieć, ale nie o 500 zł… W normalnym banku takie rzeczy się nie dzieją przy dużych kredytach, toi jakaś kpina. ODRADZAM !!!!

 3. niezadowolona
  niezadowolona z | | Odpowiedz

  Bombardowanie smsami, mailami, dzień w dzień to samo… Uprzejme tylko panie z infolinii, panowie pozostawiają wiele do życzenia… nie liczą się z ludźmi w ogóle… Brak uprzejmości… Korzystałam z innych chwilówek, ale nikt nagminnie nie wysyłał mi smsów i nie wydzwaniał… A tu dzień w dzień to samo… Pierwszy i ostatni raz korzystałam… NIE POLECAM!

 4. Agnieszka
  Agnieszka z | | Odpowiedz

  Traktowanie ludzi przez ta firme to porazka, to nic ze pozyczki spłacane terminowo ktos nagle rzekomo wykonał tel do pracodawcy który niby nie potwierdził zatrudnienia, ale najgorsze było to ze nie pozwolili mi wyjaśnic do jakiego pracodawcy dzwonili i kto im udzielił takiej informacji nieprawdziwej, nie pomogły maile ( tel nie odbieraja) zadne wyciagi z konta, jednym słowem porażka.

Napisz odpowiedź