Saldo.pl – opinie klientów

saldo-pl opinie
Marka SALDO.PL należy do firmy Tact Finance Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Takto Finanse udziela pożyczek do 10 000zł, na okres 30 dni z możliwością przedłużenia. Decyzja o przyznaniu środków podejmowana jest w ciągu kliku minut od momentu złożenia wniosku (dotyczy usługi Instantor). Wyjątek stanowią wnioski złożone poza godzinami pracy Biura Informacji Kredytowej S.A. czyli w godzinach między 22:00 a 7:00, wtedy informację o decyzji otrzymamy maksymalnie do godziny 9:00 rano następnego dnia.

Pierwszym krokiem do uzyskania pożyczki w jest wypełnienie formularza kredytowego. W trakcie składania wniosku konieczna będzie weryfikacja danych, za pomocą przelewu weryfikacyjnego lub poprzez usługę instantor. Po zbadaniu naszej zdolności, pieniądze zostaną wypłacone na wskazany rachunek bankowy.

 

Minimalna kwota300 zł
Maksymalna kwota5000 zł
Okres kredytowaniaczas nieokreślony
Wymagany wiekod 23 lat
Czas oczekiwania1-3 dni
Sposób wypłatyprzelew
Sprawdzanie BIKTAK
aasa kredyt informacje >

 

Saldo – opinia klientów
Komentarze osób, które skorzystały z usług firmy pożyczkowej są w przeważającej większości pozytywne. Klienci doceniają łatwość uzyskania pożyczki, szybkość rozpatrywania wniosku (kilka minut) oraz możliwość przedłużenia okresu spłaty. Negatywne opinie dotyczą głównie konieczności poddania się weryfikacji w bazie BIK.

 

Opinie o Saldo.pl nadesłane przez klientów:

Potrzebowałem 2000 na rękę. Wniosek złożyłem w poniedziałek wieczorem, we wtorek przelew był już na koncie. Polecam!

~Adam z Poznania

 

 

saldo.pl- kontakt
TACT FINANCE SP. Z O.O.
ul. Postęou 15c
02-676 WARSZAWA
kontakt »

 

Jedna odpowiedź

  1. TylkoNieSaldo
    TylkoNieSaldo z | | Odpowiedz

    Na koniec roku wypowiedzieli umowę (podobno wszystkim), ponieważ zmieniają system… Nie polecam!!

Napisz odpowiedź