SMS Kredyt – opinie klientów

sms kredyt opinie klientów

SMS Kredyt (SMS Invest Sp. z o.o. SMS Kredyt S.K.A.) należy do grupy kapitałowej SMS Kredyt Holding. Działalność firmy skupia się na udzielaniu pożyczek w kwocie do 10 000 PLN, na okres do 36 miesięcy. Odbywa się to poprzez SMS, wniosek internetowy, telefon lub za pośrednictwem biur kredytowych na terenie całej Polski.

Pożyczkę na SMSKredyt.pl możesz otrzymać tego samego dnia, którego składasz wniosek. Wystarczy że wypełnisz formularz kredytowy i zweryfikujesz swoje dane. O pożyczkę mogą wnioskować osoby nie posiadające konta bankowego, pożyczone pieniądze będą czekały na nie na poczcie lub w placówkach banku BPH lub PEKAO.

 

Minimalna kwota100 zł
Maksymalna kwota3000 zł
Okres kredytowania2 - 24 mc.
Wymagany wiek20 - 75 lat
Czas oczekiwania1 dzień
Sposób wypłatyprzelew
Sprawdzanie BIKNIE
sms kredyt informacje

 

SMS Kredyt – opinia klientów
Firma zbiera wśród klientów pozytywne opinie. Pożyczkobiorcy doceniają szybko podejmowaną decyzję kredytową oraz brak ukrytych opłat. Dodatkowym atutem jest możliwość uzyskania pożyczki bez posiadania konta bankowego, gotówkę odbierzemy na poczcie, banku BPH lub PEKAO.

 

Opinie o SMS Kredyt nadesłane przez klientów:

O pożyczkę w SMS Kredyt wnioskowałem jak dotąd 5 razy! Tylko za pierwszym razem musiałem poczekać dłużej (około dwóch godzin). Za każdym następnym dostęp do pieniędzy uzyskiwałem już po 15 minutach! Mój werdykt jest na tak!

~Adam

 

Firma dużo zarobiła na mojej pożyczce! Cieszę jednak, że mój wniosek został zaakceptowany i nie musiałem zmieniać planów wakacyjnych. Polecam!

~Hubert W.

 

Już kilka razy skusiłem się na ich ofertę i nie żałuję. Zwykle  pożyczałem 100 czy 200 złotych. Wymagania względem pożyczkobiorców są minimalne, a pieniądze wypłacają ekspresowo. Jedyną wadą pożyczki jest jest wysokie oprocentowanie.

~Wiesiek z Mrągowa

 

SMS Kredyt – kontakt:
SMS Invest Sp. z o.o. SMS Kredyt S.K.A.
ul. Św. Mikołaja 8-11, V piętro
50-125 Wrocław
kontakt »

 

Jedna odpowiedź

  1. Maria
    Maria z | | Odpowiedz

    Nie polecam, bardzo drogo niska przyznawalność, wyłudzanie danych osobowych.

Napisz odpowiedź