SMS365.pl – opinie klientów

sms365.pl opinie klientów

SMS365 umożliwia uzyskanie pożyczki bez zabezpieczenia w wysokości od 200 zł do 3000 zł, na okres 15 lub 30 dni. Oferta skierowana jest do osób w wieku od 20 do 75 lat.

Chcąc skorzystać z oferty należy zarejestrować się na stronie oraz przelać 1 grosz na rachunek firmy, umieszczając w tytule tekst: Akceptuję warunki umowy SMS 365. Wniosek składamy poprzez formularz dostępny po zalogowaniu, telefonicznie lub poprzez wysłanie wiadomości sms. Decyzja zostanie przesłana smsem.  Pieniądze trafią na rachunek w ciągu 15 min (PKO BP, Millennium Bank, BRE Bank, Pekao Bank, Bank Zachodni WBK, Alior Bank, Bank BPH, Kredyt Bank) lub w ciągu jednego dnia roboczego dla pozostałych banków.

 

Minimalna kwota200 zł
Maksymalna kwota600 zł
Okres kredytowania15 - 30 dni
Wymagany wiek20 - 75 lat
Czas oczekiwania15 minut
Sposób wypłatyprzelew
Sprawdzanie BIKNIE
sms365 informacje >

 

SMS365.pl – opinia klientów
Klienci sms365.pl chwalą przede wszystkim szybkość rozpatrywania wniosku oraz ekspresowe wypłaty środków. Pozytywne oceny zbiera również możliwość przedłużenia terminu spłaty pożyczki do 30 dni. Negatywnie opiniowana jest niska kwota pierwszej pożyczki, wynosząca maksymalnie 600 zł. Firma pracuje od poniedziałku do niedzieli, od godz. 7:00 do godz. 22:00.

 

Opinie o SMS365 nadesłane przez klientów:

Witam. Ja pożyczam u nich regularnie i jest ok. Zdarzyło mi się spóźnić ze spłatą (1-2 dni)  i nic wielkiego się nie stało. Dzwoni Pani i pyta kiedy zostanie zapłacone. Szybka wpłata na konto (w tym samym dniu) też na plus. O wszystkim informują poprzez sms. Osobiście mam dobre zdanie, polecam tym, którzy są w trudnych sytuacjach życiowych.

~Wanda

 

Skorzystałem, bo byłem w trudnej sytuacji. Obawiałem się na początku dodatkowych opłat, masy pytań, ale obyło się bez najmniejszych utrudnień. Pieniądze dostałem w ciągu godziny, wszystko wg. tabelki z kosztami.

~Włodek

 

SMS365 – kontakt:
REGITA Sp. z o.o.
(z dopiskiem SMS365)
Al. Niepodległości 69
02-626 Warszawa
Kontakt »

 

5 komentarzy

 1. Jerzy
  Jerzy z | | Odpowiedz

  Moje wrażenia również pozytywne. Szybki i łatwy wniosek – decyzja błyskawiczna bez utrudniania.

 2. Ferdziątko
  Ferdziątko z | | Odpowiedz

  Wszystko przejrzyście i profesjonalnie, a przy tym pracownicy firmy mają ludzkie podejście (miła odmiana!). Długo szukałem odpowiedniej firmy, sms spełnił absolutnie wszystkie moje wymagania, więc polecam, bo uratowali mnie w naprawdę ciężkiej sytuacji finansowej.

 3. TRUTH
  TRUTH z | | Odpowiedz

  Popieram poprzedników, pieniądze na moim koncie znalazły się naprawdę w zawrotnie szybkim tempie, dokumentów do tego nie potrzebowali wcale wielu.

 4. Ekspert_SMS365
  Ekspert_SMS365 z | | Odpowiedz

  Witam serdecznie. Dziękuję za wszystkie komentarze o SMS365 w imieniu firmy. W razie pytań zapraszam do kontaktu z naszymi pracownikami.

  Pozdrawiam.

 5. mowgli
  mowgli z | | Odpowiedz

  potrzebowalam kasy na komunie syna i z pomoca przyszedl mi wlasnie sms365. w bankach sporo zalatwiania, nie mialam na to czasu, a u nich mozna wszystko zrobic nawet przez internet. polecam

Napisz odpowiedź