Soho Credit – opinie klientów

soho credit opinie klientówSoho Credit jest marką należącą do Rapid Finance Polska z siedzibą w Warszawie. Firma specjalizuje się w szybkich pożyczka bez wychodzenia z domu, bez poręczycieli i zbędnych formalności. Oferta skierowana jest do osób w wieku od 21 do 70 lat, a maksymalna kwota pożyczki wynosi 2500 zł.

Pierwszym krokiem do uzyskania pożyczki jest rejestracja w bazie danych firmy, oraz weryfikacja danych osobowych (poprzez dokonanie przelewu 1 grosza na konto firmy). Po wypełnieniu wniosku, firma niezwłocznie dokonuje jego analizy i po kilku minutach otrzymujemy wiadomość sms z decyzją.

 

Minimalna kwota100 zł
Maksymalna kwota3 000 zł
Okres kredytowania1 - 30 dni
Wymagany wiek20 - 76 lat
Sposób wypłatyprzelew
Sprawdzanie BIKTAK
soho credit informacje >

 

SohoCredit.pl – opinia klientów
Klienci w swoich ocenach SohoCredit chwalą przede wszystkim brak ukrytych opłat oraz natychmiastowe wypłaty pożyczek. Dodatkowo uwagę zwraca brak konieczności posiadania zabezpieczenia, zgody współmałżonka oraz liberalne podejście do wpisów w BIK. Termin spłaty pożyczki możemy przedłużyć o kolejne 7, 14 albo 30 dni kalendarzowych.

 

Opinie o Soho Credit nadesłane przez klientów:

Pierwszy wniosek o pożyczkę Soho Credit złożyłam kilka miesięcy temu. Mój wniosek uzyskał aprobatę po kilku minutach. Przez te kilka minut najadłam się strachu, bo mam zaległości w BIK! Pożyczkę przedłużyłam, firma Soho Kredit nie pytała mnie nawet o to „dlaczego”. Jednym słowem, polecam!

~Dominika R.

 

Bez problemów otrzymałam pożyczkę, choć  wcześniej w kilku firmach mi odmawiano. Gotówkę przelali bardzo szybko na moje na konto, chwała im za to. Oceniam Soho Kredyt pozytywnie!

~Tomek

 

Bałem się na początku sprawdzania w BIK ponieważ mam delikatne poślizgi w spłacie rat. Na szczęście się udało! Chyba największe zaskoczenie to szybkość wypłat, faktycznie trwa to kilka minut.

~Olek

 

Soho Credit – kontakt:
Rapid Finance Polska
ul. Postępu 18A
02-676 Warszawa
Kontakt »

Jedna odpowiedź

  1. Dominika
    Dominika z | | Odpowiedz

    Nie sa godni polecenia nikomu,nawet dla najgorszego wroga bym jej nie polecila.

    Wezmiesz pozyczke bedzie przydzielona (tylko pisemnie)

    Klamcy i prostacy.

Napisz odpowiedź