TAKTO Finanse – opinie klientów

logo-takto-finance-opinie-klientow

Właścicielem marki TAKTO Finanse  jest TAKTO Spółka z o.o. S.K.A. (dawniej Pro Collect sp. z o.o.). Takto Finanse  udziela pożyczek do 10 000zł, na okres od 3 do 24 miesięcy.  Decyzja kredytowa podejmowana jest do 24 godzin, a pieniądze trafiają na konto nawet w 48 godzin od złożenia wniosku.

Pierwszym krokiem do uzyskania pożyczki w jest wypełnienie formularza kredytowego. Następnie firma zbada naszą zdolność, by skontaktować się z nami telefonicznie celem zawarcia umowy przez telefon lub umówienia kuriera, który dostarczy umowę. Pieniądze otrzymamy przelewem lub odbierzemy na poczcie.

 

Minimalna kwota500 zł
Maksymalna kwota10 000 zł
Okres kredytowania3 - 24 mc.
Wymagany wiek18 - 75 lat
Czas oczekiwania1 - 3 dni
Sposób wypłatyprzelew
przekaz pocztowy
Sprawdzanie BIKNIE
takto informacje >

 

TAKTO Finanse – opinia klientów
Komentarze osób, które skorzystały z usług firmy pożyczkowej są w przeważającej większości pozytywne. Klienci doceniają łatwość uzyskania pożyczki i szybkość rozpatrywania wniosku (kilka minut). Umowa zawierana jest bez wychodzenia z domu, przez telefon lub kuriera. Negatywne opinie dotyczą głównie wysokiego RRSO pożyczki.

 

Opinie o TAKTO nadesłane przez klientów:

Ja potrzebowałam 700 zł, skontaktowałam się z TAK TO, w poniedziałek po południu wysłałam niezbędne dokumenty, wtorek rano pozytywna decyzja, środa rano pieniądze na koncie. Owszem koszty są duże jak w każdym parabanku, ale gdzie tak szybko pożyczy się pieniądze nic nie tłumacząc. Polecam również ekspreskasę i vanquis bank, w którym również nie wymagają zaświadczenia z pracy.

~Danka

 

W skrócie wygląda tak: potrzebowałem 6 tysięcy na rękę. Musiałem wysłać dokumenty, jakąś uregulowaną fakturę i co najśmieszniejsze zrobić zdjęcie telewizora, aby było widać dokument sprzedaży od nc+ (bo oni dają rachunki na telewizor). Minął tydzień. Dostałem w końcu 6 tysięcy, razem z prowizją do spłaty mam ok. 8 tys. – ponad 430 złotych miesięcznie, przez dwa lata. Podsumowując, ani szybko nie udzielają pożyczki, ani sprawnie, a do tego koszty… uważajcie! Moje zdanie już znacie.

~Krzysiek z Poznania

 

 

TAKTO Finanse – kontakt
TAKTO Finanse Spółka z o.o. S.K.A.
(dawniej Pro Collect sp. z o.o.).
ul. Braniborska 58-68
53-680 Wrocław
kontakt »

 

2 komentarze

  1. Manifiq
    Manifiq z | | Odpowiedz

    Odradzam po pierwsze wypytją się o dane to rozumiem ale jak się przez przypadek pomyliłam ile mam lat (mąż o 10 lat starszy,podałam wiek męża) Od razu pani do mnie się pyta czy romawia z córką,Jaką córką?! to że mam bardzo niski głos nie oznacza że jestem jakąś tam małolatą! pracowałam kiedyś w telemarketingu i Facet lat 35 miał głos kurde nastolatka! DYSKRYMIANCJA ! po drugie pani mnie przeprosiła i kazała zaczekać po kilku minutach powiedziała że nie mogę ubiegać się o pożyczkę bo podałam zły wiek! WTF! JEŚLI chcecie dawać ludzią pożyczki i im nie ufacie to może zróbcie w tych większych miastach oddziały?! Oczywiście wkrzyłam się odkrzyknęłam jak traktują klientów i się rozłączyłam ŻENADA ! skoro muszą zweryfikować a kurier i tak przywozi umowę do domu to i tak zobaczy mój dowód mnie osobiście i co powie że nie jestem tą osobą za którą się podaję ?! bo powiedziałam zły wiek?! jestem strasznie zawiedziona jak podchodzą do klienta,jeden błąd i już zostajesz wykluczony.Zapraszała mnie żebym później spróbowała, ale teraz to niech dmuchną mnie w Tyłek !!!!! :/

  2. Maria
    Maria z | | Odpowiedz

    Firma TakTo Finanse nęka swoich regularnie spłacających kredyt telefonami przypominającymi o najbliższej racie na tydzień przed ratą. Dzwonią codziennie,za każdym razem ktoś inny i najpierw weryfikacja, ton pretensjonalny z przypomnieniem jakie skutki za nie wpłacenie terminie.Zdarzyło mi się otrzymać kilka telefonów i mimo zapewnień że pamiętam nadal ktoś dzwonił. Ma to znamiona nękania. Spłacam jak najszybciej i uciekam nie polecę jej nikomu

Napisz odpowiedź