VIA SMS – opinie klientów

via-sms-opinie-viasms

Via SMS należy do Via SMS Group – powstałej w 2009 roku łotewskiej grupy finansowej, działającej na terenie 7 krajów europejskich. Firma udziela krótkoterminowych pożyczek (tzw. chwilówek) do kwoty 3000 zł i z terminem spłaty do 30 dni.

Proces ubiegania się o pożyczkę jest wyjątkowo prosty. Rejestrujemy się na stronie ViaSms.pl podając podstawowe dane, które weryfikujemy poprzez przelanie 1 grosza na konto firmy. Następnie składamy wniosek wybierając kwotę i okres na jaki pożyczka ma zostać udzielona. Po kilku minutach otrzymamy wiadomość sms z decyzją, prawie zawsze pozytywną. Firma równocześnie z poinformowaniem nas, dokonuje przelewu środków na nasze konto. Pieniądze mamy do dyspozycji w ciągu kilku minut.

 

Minimalna kwota100 zł
Maksymalna kwota3000 zł
Okres kredytowania7 - 30 dni
Wymagany wiek20 - 65 lat
Czas oczekiwania1 dzień
Sposób wypłatyprzelew
Sprawdzanie BIKNIE
via sms informacje >

 

 

Via SMS – opinia klientów
Komentarze klientów są w przeważającej większości pozytywne. Klienci chwalą brak ukrytych kosztów, szybkość wypłat oraz brak weryfikacji danych w BIK. Negatywne opinie dotyczą głównie minimalnego wieku pożyczkobiorcy, ustalonego przez Via SMS na poziomie 20 lat.

 

Opinie o ViaSMS nadesłane przez klientów:

Podzielę się z wami swoją opinią. Aby pożyczyć pieniądze trzeba wypełnić wniosek na ich stronie, zatwierdzić rejestrację sms i potwierdzić swoje dane osobowe przelewając 1 gr. na ich konto ze swojego. Jak dla mnie jest ok, pożyczkę dostałem bez wstawania od komputera!

~Diox85

 

Brałem z żoną 500 zł pożyczki z wia sms w ubiegłym miesiącu. Trzeba tylko wypełnić krótki formularz rejestracyjny i zrobić przelew, czyli ogólnie mało formalności. Najlepiej pilnować terminów i nie ma problemów. Na minus, żona ma 19 lat i wniosek musiał zostać złożony na mnie.

~Piotr K.

 

Najpierw na stronie suwakiem policzyłem ile muszę oddać itp. Złożyłem wniosek i wszystko wyglądało tak jak w kalkulacji, nie miałem żadnych innych kosztów, niż te w przeliczeniu. Po 20 dniach oddałem z odsetkami co im się należało i sprawa zamknięta.

~Wojtek

 

O ile do samej pożyczki nie mam zastrzeżeń to kontaktów z ich windykacją nie polecam. Najmilsi to oni nie są, a w moim przypadku „dogadanie się” szło dość opornie. Lepiej sprawdzić też opłaty naliczane przy braku spłaty. Jednym zdaniem, trzeba spłacać w terminie, bo to nie przedszkole.

~Prezes

 

VIA SMS – kontakt:
VIA SMS PL Sp. z o.o.
Al. Jana Pawła II 80
00-175 Warszawa
kontakt »

 

Jedna odpowiedź

  1. Virtual Private Servers
    Virtual Private Servers z | | Odpowiedz

    To ostatni krok po ktorym skladasz juz tylko wniosek o pozyczke, a pieniadze sa Ci wyplacane w kilka chwil. By nie zepsuc swojej historii kredytowej na wiele lat, mozna skorzystac z przedluzenia pozyczki w VIA SMS.

Napisz odpowiedź