Vivus.pl finance – opinie klientów

vivus.pl finance opinie klientów

Vivus.pl Finance należy do północnoeuropejskiej grupy 4finance Group, zajmującej się udzielaniem krótkoterminowych pożyczek. Oferta skierowana jest do osób w wieku od 20 do 75 lat, terminowo regulujących swoje zobowiązania.

Vivus przed udzieleniem pożyczki sprawdza historię kredytową klienta w BIK i we wszystkich bazach dłużników (BIG InfoMonitor, KRD, ERIF) oraz bazie Związku Banków Polskich (System Dokumentów Zastrzeżonych).

Pierwsza pożyczkę otrzymamy za darmo, nie ponosząc żadnych kosztów. Po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku, na jej wypłatę przyjdzie nam czekać niespełna 15 minut (dotyczy posiadaczy rachunków bankowych w Alior Bank, Bank Pekao S.A., Bank Pocztowy, Getin Bank, ING Bank, Kredyt Bank, Millennium Bank lub PKO BP). Nie ma tu żadnych haczyków, firma pozyskuje dzięki temu nowych klientów, licząc że w przyszłości ponownie skorzystają oni z jej usług, ponosząc standardowe koszty pożyczki.

 

Minimalna kwota100 zł
Maksymalna kwota5 000 zł
Okres kredytowania1 - 30 dni
Wymagany wiek20 - 78 lat
Sposób wypłatyprzelew
vivus informacje >

 

Vivus.pl – opinia klientów
Klienci chwalą fertę pierwszej, darmowej pożyczki. Doceniają wypłaty realizowane w ciągu 15 minut (dotyczy to pożyczkobiorcy posiadającego rachunek bankowy w tym samym banku, co pożyczkodawca). Pozytywne recenzje zbiera również prosty i przejrzysty proces składania wniosku. Wśród negatywnych opinii, przeważają te odnoszące się do sprawdzania danych w BIK, BIG i KRD.

 

Opinie o Vivus nadesłane przez klientów:

Polecam Vivusa, korzystałem z tej pożyczki i mam o niej dobre zdanie. Pierwsza pożyczka była bez procentów, druga z niewielkimi procentami. Zawsze lepiej niż chodzić po lombardach i zastawiać telefony lub inne rzeczy. Pozdrawiam!

~Piotrek

 

Złożyłem wniosek o 800 zł, przelew doszedł ekspresowo. W umowie kredytu jest wyraźnie napisane, że oprocentowanie to 0% i mam do oddania 800 zł. Polecam Wiwus!

~Pk

 

Też chciałam potwierdzić, że pożyczkę można dostać. Zarejestrowałam się dzisiaj, po kilku godzinach miałam też już pieniądze, w co sama nie mogłam uwierzyć. Jak coś – nigdzie niczego jeszcze nie zalegam, więc w wypadku sprawdzania mnie – byłam czysta. Mam konto w PKO BP. Tak więc naprawdę – szczerze polecam, bo może ktoś tak jak ja ma chwilowy problem, a ma wątpliwości.

~Danka

 

Ja złożyłem wniosek, przyznano mi kredyt i przelano pieniążki w ciągu 30 minut. Spłaciłem dwa dni przed terminem, zero problemu wszystko ok.
Pierwsza pożyczka faktycznie za darmo.

~Oskar

 

Vivus – kontakt:
Vivus Finance sp. z o.o.
ul. 17 Stycznia 56
02-146 Warszawa
Kontakt »

 

Jedna odpowiedź

  1. Duszek
    Duszek z | | Odpowiedz

    Bardzo dobra firma, formalności szybko i szybki przelew. Żadnego nękania smsami i telefonami. Polecam :)

Napisz odpowiedź