Wonga – opinie klientów

wonga-opinie

Wonga to międzynarodowa grupa finansowa specjalizująca się w krótkoterminowych pożyczkach online. Na polskim rynku wonga.com udziela pożyczek od 50 do 750 zł (nowy klient), na okres od 1 do 60 dni.

Aby uzyskać pożyczkę nie musimy przedstawiać żadnych zaświadczeń ani dokumentów. Wystarczy że złożymy wniosek na stronie Wongi w którym poza swoimi danymi podamy kwotę oraz czas spłaty pożyczki. Decyzje podejmowane są natychmiast, a na wypłatę poczekamy kilka minut.  Jeżeli pożyczkę spłacimy wcześniej, koszty obsługi zostaną obniżone.

 

Minimalna kwota50 zł
Maksymalna kwota750 zł
Okres kredytowania1 - 60 dni
Wymagany wiekbd.
Czas oczekiwania15 minut
Sposób wypłatyprzelew
Sprawdzanie BIKTAK
wonga informacje >

 

 

Wonga – opinia klientów
Pozytywne komentarze klientów o Wonga.pl skupiają się wokół jasnych zasadach udzielania pożyczek, niskiego oprocentowania oraz małej ilości wymaganych dokumentów. Wśród wad wymieniane są przede wszystkim niskie kwoty pożyczek oraz konieczność posiadania nienagannej historii kredytowej.

 

Opinie o Via SMS nadesłane przez klientów:

Kilkukrotnie korzystałem z usług Wongi i mogę powiedzieć, że jest to jedna z lepszych firm pośredniczących w pożyczkach. Stosunkowo niska prowizja, duże bezpieczeństwo. Mogliby mieć lepszy i szybszy support, aczkolwiek nie narzekam. Moja opinia o wondze jest pozytywna.

~Irek P.

 

Maja opinia o Wonga.com jest taka, że pożyczka tam jest droga. Poza tym za pierwszym razem można wziąć niewielką kwotę. Już lepszy jest VIVUS gdzie pierwsza pożyczka nie dość że jest za darmo, to znacznie więcej można pożyczyć. Dodatkowo moją opinię o vonga psuje fakt że sprawdzają BIK, co wiele osób już na początku dyskwalifikuje.

~Martyna

 

Ta firma chce działać w Polsce tak samo, jak działa w Wielkiej Brytanii. Tam udzielają pożyczek przede wszystkim osobom, które pracują, nie mają zadłużenia, ale jest im potrzeby zastrzyk gotówki, bo mają niespodziewany wydatek, który spłacą, kiedy tylko dostaną swoje pieniądze (pensję / emeryturę). Tam opinia o Vonga jest pozytywna, przynajmniej wśród Brytyjczyków których znam, pewnie i podobną opinię wyrobią sobie wśród naszych rodaków.

~Zosia

 

Wonga  – kontakt:
Wonga.pl sp. z o.o.
Al. Jerozolimskie 96, piętro XIII
00-807 Warszawa
kontakt »

Jedna odpowiedź

  1. maciej
    maciej z | | Odpowiedz

    A jeżeli rachunek bankowy, którego chcę użyć nie należy do mnie?

Napisz odpowiedź