Zaimo.pl – opinie klientów

zaimo opinie klientów

Zaimo jest oddziałem firmy Kredito24 Polska. Firma oferuje kredyty ratalne w kwocie od 500 zł do 10 00 zł. Rozpatrzenie wniosku trwa zaledwie kilka sekund, a środki wypłacane są w ciągu 10 minut. Nie są wymagane żadne dokumenty. Decyzja pożyczkowa wydawana jest w oparciu o informacje podane we wniosku.  Wystarczy, że masz przy sobie dowód osobisty, telefon komórkowy oraz dostęp do bankowości on-line.

Zaimo dokonuje weryfikacji Klientów w bazach takich jak BIK czy KRD. Natomiast wpis do w/w  instytucji nie przesądza o decyzji pożyczkowej.

 

Minimalna kwota4 500 zł
Maksymalna kwota10 000 zł
Okres kredytowania3 - 24 mc.
Wymagany wiek20 - 75 lat
Sposób wypłatyprzelew
Sprawdzanie BIKTAK
zaimo informacje >

 

Zaimo.pl – opinia klientów
W swoim opiniach klienci zwracają uwagę na wysoką kwotę pożyczki, jaką można uzyskać. Chwalona jest również szybkość realizowania wypłat oraz godziny prazy firmy – wnioski możemy składać 24 godziny na dobę. Negatywne opinie dotyczą głównie wysokiego kosztu pożyczki.
 

Opinie o Zaimo nadesłane przez klientów:

Pożyczkę otrzymałem w przeciągu 30 minut. Złożenie wniosku zajeło 10 minut, zaproponowali mi mniejszą kwotę od oczekiwanej, ale przyznali pożyczkę. Zaksięgowanie wpłaty na rachunku – 15 min.
~Adam

 

Niestety bardzo ciężko dostać u nich pożyczkę, aplikowałam już 3 razy i nic. Dopiero w zaplo mi się udało – kwota 3200 zł, na trzy miesiące.
~Marta

 

Zaimo – kontakt:
Kredito24 Polska Sp. z o.o.
ul. Chmielna 19
00-021 Warszawa
Kontakt »

 

3 komentarze

 1. miroslaw
  miroslaw z | | Odpowiedz

  Wczoraj otrzymałem potwierdzenie ze przelali gotówkę na konto, ale do tej pory nie mam ich na kancie. Na moje maile też nie ma odpowiedzi, nie wiem co myśleć.

 2. Ewa
  Ewa z | | Odpowiedz

  Przy udzielaniu pożyczki, owszem, miło i przyjemnie, potem już niekoniecznie. Firma w bardzo nieladny sposób domagała się ode mnie ponownej spłaty uiszczonej wczesniej raty. Gdy okazało się, że to oni popełnili błąd, nie usłyszałam nawet słowa „przepraszam”. O poziomie i sposobie traktowania klienta przez firmę Rudy Consulting, której zaimo zleciło windykacje mojej NIEISTNIEJACEJ zaległości mogę powiedzieć, ze były żenująco agresywne i nieprofesjonalne!

  1. murena
   murena z | | Odpowiedz

   Pani Ewo mam podobną sytuację..Nie mogę się do nich dodzwonić….Wpłacam co miesiąc należną im kwotę..a firma straszy mnie windykacją i nalicza odsetki…Na szczęście mam dowody wpłat z mojego banku..nr konta i nr pożyczki się zgadzają..więc dlaczego mi piszą ,że jest opóźnienie np 30 dni napisałam im maila , ale ponoć nie odpisują..gdzie są te moje wpłaty?!…Co robić?

Napisz odpowiedź