Aasa Kredyt – opinie

Aasa Polska S.A. należy do skandynawskiej grupy finansowej Aasa Global, wyspecjalizowanej w udzielaniu szybkich pożyczek pieniężnych. Firma oferuje klientom indywidualnym pożyczki od 1000 do 5000 zł na okres od 6 do 24 miesięcy. Nie wymaga przy tym zabezpieczeń ani poręczeń.

Proces ubiegania się o pożyczkę w Asa Kredyt jest bardzo szybki, prosty i nie wymaga wizyty w oddziale. Wypełniamy wniosek i czekamy na kontakt konsultanta. Trwa to bardzo szybko, zwłaszcza jeśli wniosek złożymy w ciągu dnia. Po rozmowie z pracownikiem Aasa poproszeni zostaniemy o weryfikację naszych danych poprzez dokonanie przelewu w wysokości 1 zł. Po weryfikacji pojawi się u nas kurier, u którego podpiszemy umowę. Następnie, na nasze konto wypłacona zostanie wnioskowana kwota.

Aasa Polska – opinia klientów
Komentarze klientów są większości przypadków pozytywne. Klienci chwalą dostępność kredytów i prosty proces ubiegania się o pożyczkę. Wśród negatywnych opinii przeważają związane z koniecznością przelewania 1 zł w celu weryfikacji oraz konieczność podpisywania kontraktu u kuriera. Wnioski o pożyczkę można składać drogą elektroniczną 24 godziny na dobę, każdego dnia.

Zadzwoniłam i podałam wszystkie dane konsultantowi, chyba na drugi dzień dostałam pozytywna odpowiedz od nich. Dostałam 1000 zł na 7 rat. Polecam wszystkim chętnym.
~Marek z Pułtuska

Firma moim zdaniem jest ok, ale na pewno nie każdy dostanie tam pożyczkę. Warunki podobne jak w banku i spore wymagania, ale warto próbować. Zdecydowanie nie jest to żaden skarbiec czy inny krecik. Mogę z czystym sumieniem polecić.
~Filon

Asa Kredyt jest ok, ale konieczność podpisywania umowy u kuriera to moim zdaniem przesada. Naprawdę nie da się całego procesu przeprowadzić w 100% online? Podobnie jak przelewanie 1 zł, raz że w większości firm wystarczy 1 gr, a dwa – po co? skoro i tak podpisujemy papierową umowę okazując się dowodem!
~Marta z Woli

Aasa Polska – kontakt:
Aasa Polska S.A.
Hrubieszowska 2
01-209 Warszawa