Profi Credit – opinie klientów

Profi Credit Polska jest jedną z największych firm pożyczkowych w kraju. Należy do międzynarodowej grupy finansowej Profireal Group, która oprócz Polski działa również w Czechach, Bułgarii, Rosji oraz na Słowacji . Firma dysponuje siecią ponad 130 biur terenowych. Pożyczki udzielane są osobom pełnoletnim, maksymalna kwota wynosi 25 tys. zł.

ProfiCredit oferuje pożyczki dla każdego. Wniosek może złożyć rencista, emeryt, rolnik osoba pracująca (umowa o pracę / zlecenia / o działo) jak i prowadząca działalność gospodarczą. Wystarczy że wypełnimy formularz kontaktowy, a konsultant firmy skontaktuje się z nami telefonicznie i umówi nas na spotkanie. Podczas spotkania przedstawimy wszelkie niezbędne dokumenty i podpiszemy umowę.

Profi Credit – opinia klientów
Pozytywne komentarze klientów skupiają się wokół jasnych zasadach udzielania pożyczek, atrakcyjne oprocentowanie oraz małej ilości wymaganych dokumentów. Klienci zwracają również uwagę na możliwość uzyskania wysokiej kwoty pożyczki, do 25 000 zł. Wśród wad wymieniana jest przede wszystkim konieczność umawiania na spotkanie z pracownikiem firmy oraz wysoki koszt ubezpieczenia przy wyższych kwotach.

Opinie o ProfiCredit nadesłane przez klientów:

Miałam podbramkową sytuację, 70 dni zwłoki z kredytem i inne niespłacone o czasie pożyczki. Złożyłam wniosek do proficreditu i pożyczyłam 6 tys., którymi spłaciłam ten najmniejszy kredyt, oprocentowanie kredytu nie było wysokie, ogólnie polecam!
~Monika K.

Spłaciłam terminowo pożyczkę i oceniam dobrze, nie miałam żadnych problemów. Płacisz więcej, ale przynajmniej dają, takie czasy teraz.
~Bożena

Bardzo droga pożyczka, ubezpieczenie kosztowało moją mamę więcej niż wzięła tej pożyczki. Umowa pisana małym ścisłym drukiem, skomplikowana, bardzo trudna do przeczytania i zrozumienia. Jestem na nie!
~Zosia

Profi Credit – kontakt:
PROFI CREDIT Polska S.A.
ul. Browarna 2
43-300 Bielsko Biała

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *